ДМС Гроно (ФАО 260) Середньоранній гібрид кукурудзи

2300грн./1 мішок

ДМС Гроно (ФАО 260) – середньоранній простий гібрид кукурудзи Компанії Маїс в Україні. Рекомендований для Лісостепу та Полісся.

Опис

ДМС Гроно (ФАО 260) Середньоранній гібрид кукурудзи

 

ДМС Гроно (ФАО 260) - середньоранній простий гібрид кукурудзи Компанії Маїс в Україні. Рекомендований для Лісостепу та Полісся. ДМС Гроно - один з найпопулярніших гібридів кукурудзи. Гібрид має ФАО 260 і показує відмінне співвідношення показників врожайності та збиральної вологи.

Тому ДМС Гроно успішно вирощують фермери як у Дніпропетровській, Полтавській і Харківській областях, так і на Чернігівщині, Тернопільщіні і Вінницькій області. У Степовій зоні гібрид популярний тому, що формує компактний листково-стеблевий апарат, який не потребує забагато вологи. Тому є помірно посухостійким. Навіть в умовах тотальної посухи у 2020 році ДМС Гроно забезпечив фермерів врожаєм. А у холодному і дощовому 2021 році, коли по всій Україні кукурудзу збирали з великою вологою, цей ДМС Гроно збирали з вологістю зерна 14,5%.

В умовах Лісостепу та Полісся цей гібрид популярний також через свою властивість швидкої вологовіддачі і достойні показники врожайності.

В середньому по Україні гібрид кукурудзи ДМС Гроно форує врожай 10-13 тон/га.

 

Замовити і купити насіння ДМС Гроно можна прямо зараз, заповнивши заявку внизу сторінки, або зателефонувавши до нас.

У вкладці Відео можна ознайомитись з досвідом фермерів по вирощуванню ДМС Гроно та дізнатися їхні відгуки про гібрид кукурудзи.

 

 

 

 

 

 

 

Врожайність гібрида

Купити насіння кукурудзи ДМС Гроно:    Brand

    Маїс (Дніпро)

    Mais Logo

    Product Video