Компанія Маїс однією з перших серед українських насіннєвих компаній аграрного сектора економіки визначила наукові дослідження для свого бізнесу пріоритетним напрямком.

Реалізація перших власних селекційних програм було розпочато з 1992 року, в рік народження незалежної України. Сформована потужна команда досвідчених і молодих селекціонерів. За більш ніж 20 років діяльності Компанія Маїс створила власний генетичний банк, який включає кілька тисяч селекційних зразків.

Робоча генетична колекція паспортизовані сучасними методами ДНК-ідентифікації. Офіційно зареєстровані лини і гібриди мають патентний захист. На український і світовий насіннєві ринки виведено близько сотні різних груп стиглості (від ФАО 160 до ФАО 500). Гібриди Компанії Маїс придатні для вирощування в усіх грунтово-кліматичних зонах вирощування кукурудзи, поєднують в собі високу продуктивність, посухостійкість і інтенсивну швидкість висихання зерна при дозріванні.

Компанія Маїс щорічно самоінвестірует в сучасні наукові програми за рахунок комерціалізації власних селекційних продуктів і залучає для прискорення свого розвитку фінансові ресурси відомих і надійних комерційних банків.