Шановні партнери,

НВФГ «КОМПАНІЯ МАЇС» проводить тендер на поставку селекційного та лабораторного обладнання з метою демонстрації для мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) адаптивних властивостей сортів і гібридів зернових, олійних та бобових культур української та іноземної селекції, їх   здатності  протистояти стресовим чинникам змінних погодних умов та зберігати високі показники врожайності та якості зерна в агрокліматичних умовах Північного степу України.

Придбане обладнання буде введено в експлуатацію, використовуватися та зберігатися на виробничих потужностях НВФГ«КОМПАНІЯ МАІС» в Дніпропетровській області

Тендер проводиться з 8 липня до 15 липня 2025 року.

Селекційна сівалка точного висіву для зернових, бобових та дрібнонасіннєвих культур з 2-х метровим захватом. – 1 компл.

Характеристика та комплектація:

– ширина захвату до 2 м;

– бокові маркери;

– комфортне сидіння оператора з ременем безпеки;

– електронне управління посіву;

– імпульс для посіву від коліс або GPS трактора;

– електронне встановлення довжина ділянки і доріжки з терміналу від 0,5 до 50 м;

– цикл посіву автоматичний;

–  ротаційний розподільник;

– можливість посіву посів по необробленому ґрунту (no-till);

– пневматична система подачі насіння на посів;

– прикочувальні котки.

Технічні параметри 

– 2 клас тяги для трактора;

– 3-х точкове з’єднання до трактора;

– колеса  7.5-16;

– конічний дозатор з захистом від вітру;

– автоматичний компенсатор ухилів;

– засипні воронки для різного насіння (можливо 20 мм, 50 мм, 70 мм);

– привід за допомогою 12 В електродвигуна;

– набір випускних воронок (можливо 14 мм, 20 мм, 30 мм);

– дискові сошники до 9 шт;

– тиск на сошниках до 150 кг;

– ріжучі диски перед сошниками, тиск до 300 кг.

 

Розрахунок вартості поставки обладнання:
Постачання обладнання може включає всі можливі витрати Виконавця на постачання такого обладнання на умовах DDP або ні, на умовах FCA.
Ціна обладнання в пропозиції може бути вказана в гривні за умови постачання DDP або зазначена в євро, за умови постачання товару за FCA.
В будь-якому випадку, сума в гривнях, що підлягає сплаті, визначається шляхом перерахунку ціни євро в гривню за офіційним курсом НБУ на день платежу, згідно з відомостями щодо офіційного курсу гривні до іноземних валют з офіційного веб-сайту НБУ (https://bank.gov.ua/ua/markets/exchangerates).

Вимоги до розгляду пропозиції:
Особа, уповноважена діяти від імені Учасника тендеру, має надати пропозицію, яка буде відповідати наступним критеріям:
– анкета учасника тендера;
– цінова пропозиція на умовах поставки DDP або FCA;
– пропозиція має буту надіслана не пізніше 17 години 15 липня 2025 р. на електрону адресу: mais@maize.com.ua;
– тендерна пропозиція має містити безвідкличну згоду з умовами та положеннями доданого проекту договору

Кінцевий термін поставки – 15 лютого 2026 р., або за додатковою згодою сторін.

Порядок розрахунку:
Авансовий платіж – 30 % (тридцять відсотків) від вартості обладнання – 10 робочих днів після підписання договору.
Остаточний розрахунок – 70 % (сімдесят відсотків) від вартості обладнання після підписання акту приймання передачі технологічного обладнання, або за додатковою згодою сторін.

Гарантійні зобов’язання:

Наявність гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування.
Гарантійниї строк щонайменше – 12 місяців

Інші умови: згідно з проектом договору поставки.

Повернутися до сторінки закупівель.