Компанія Маїс – найбільший український приватний центр селекції гібридів кукурудзи. Компанія Маїс розпочала власні селекційні програми від початку створення – у 1992 році. За цей час наші селекціонери створили власний генетичний банк, який включає кілька тисяч селекційних зразків.
Офіційно зареєстровані лінії і гібриди мають патентний захист.
На український і світовий насіннєві ринки компанія вивела близько сотні гібридів різних груп стиглості (від ФАО 160 до ФАО 500). Гібриди Компанії Маїс зареєстровані в Україні, Росії, Білорусі та Європейському Союзі.
Виробничі потужності компанії складаються з трьох насіннєвих заводів, розташованих в центральному та західному регіонах України і оснащених сучасним обладнанням європейських і американських виробників (Petkus, Westrup). Компанія Маїс має власну ліцензовану лабораторію якості насіннєвого продукту.
Компанія «Маїс» – член Міжнародної асоціації тестування насіння (ISTA), Американської асоціації виробників насіння (ASTA).
Ми, Компанія Маїс, науковим пізнанням і практичним досвідом розкриваємо потенціал природи для поліпшення якості життя.
Наші цінності
Постійні клієнти – задоволення постійно зростаючого попиту і спроби випередити їх позитивні очікування – індикатор динамічної стабільності і надійності.
Особиста відповідальність і сумлінність перед клієнтами в наданні об’єктивної і повної інформації і професійної допомоги.
Дух інновацій є найбільш важливий компонент для досягнення конкурентних переваг. Присутність фахівців компанії з нестандартним типом мислення дозволяє нам постійно знаходити важливі наукові, технічні та управлінські рішення
Баланс демократичності і контролю стану справ дозволяє гармонізувати людську свободу і персональну відповідальність кожного.
Етика – у всіх сферах діяльності: наука, виробництво, маркетинг.