МаркетингКоли ми створюємо гібрид, ми прагнемо, аби якомога більше людей змогли випробувати його у себе на полях. Ми хочемо, щоб фермери захоплювалися нашими гібридами так само, як і селекціонери, які їх створили.

Тому ми самостійно вирощуємо насіння кукурудзи, яке поширюємо через мережу офіційних дистрибуторів і власний відділ продажів.

Впізнаваність бренду на українському насіннєвому ринку – наше найважливіше досягнення в сфері маркетингу.

Найбільші покупці нашого насіння – українські аграрні холдинги, які мають можливість забезпечити себе самими якісними ресурсами. Обслуговування такої категорії покупців вважаємо найвищою оцінкою рівня наших гібридів кукурудзи. Але для нас важливий кожен клієнт. Тому більшість наших покупців стають постійними.

Компанія Маїс веде активну маркетингову діяльність. Ми беремо участь в найважливіших галузевих заходах в Україні та за кордоном.

Висока якість продукції Компанії Маїс неодноразово зазначалося нагородами та відзнаками. Компанія Маїс – активний учасник спеціалізованих галузевих виставок і наукових заходів.
Гібриди Компанії Маїс зареєстровані в Україні, Росії, Білорусі та Європейському Союзі. Компанія динамічно розвиває відносини з іноземними партнерами і відкрита до нових ділових контактів.