Головна » Новини МАЇС » Компанія Маїс продовжила членство в Американській асоціації виробників насіння (ASTA)

Компанія Маїс продовжила членство в Американській асоціації виробників насіння (ASTA)

Компанія Маїс продовжує розвивати свою міжнародну діяльність. Нещодавно було продовжено членство компанії в Американської асоціації виробників насіння.

Найближчі 5 років увагу Компанії Маїс в межах Асоціації буде зосереджена на питаннях Права на інтелектуальну власність і міжнародних програмах комунікацій.

На інформаційній арені ASTA вести багаторівневу роботу для підвищення розуміння громадськістю процесів, через які проходять насіннєві компанії: дослідження, розробка, доробка і доставка високоякісного насіння для фермерів, – зазначає Ендрю В. Лавін, президент Асоціації. В рамках цієї роботи ASTA вже провела ребрендинг і запустила новий сайт BetterSeed.org, за допомогою якого покращує комунікацію з громадськістю.

Компанія Маїс є членом ASTA з 1999 року і за цей час налагодила тісні наукові і ділові зв’язки з представниками насінних компаній Америки. Завдяки діяльності в Асоціації Компанія Маїс має можливість удосконалювати свої напрацювання в галузі селекції та насінництва в загальносвітовому контексті розвитку галузі. Глава компанії МАІС, Віктор Борисов, вважає, що в свій час членство компанії в ASTA вплинуло на широке розуміння компанією свого місця на насіннєвому ринку України і світу і стимулювало підняти стандарти якості продукції в загальносвітових.

За 17 років роботи з ASTA ми отримали багато ділових зв’язків, доступ до актуальної наукової і технічної інформації, почали процеси генотипування і паспортизації селекційного матеріалу, перейшли на розробку селекційних програм на базі генетичної інформації SNP-методу і т.д., – говорить Віктор Борисов і додає, що завдяки інтеграції в міжнародні структури, як наукового так і бізнес-характеру, українські компанії отримують шанс бути успішними не лише на ринку своєї країни, а виробляти продукт, який цікавий для іноземних партнерів.

CERTIFICATE 2017+