Головна » Новини МАЇС » Компанія Маїс відкрила новий завод насіння

Компанія Маїс відкрила новий завод насіння

Компанія «Маїс» ввела в експлуатацію новий інноваційний завод насіння в с. Зайцеве (Дніпропетровська область).
Урочисте відкриття відбулося 12 червня 2015. У заході взяли участь українські та зарубіжні партнери Компанії «Маїс».

«Мрії насправді збуваються. Думки матеріалізуються. Завжди треба в це вірити і щохвилини рухатися в одному напрямку. Важливо спочатку мати правильний стратегічний орієнтир і рухатися цим курсом », – сказав голова правління МАІС Віктор Борисов.

При цьому Борисов звернув увагу, що, незважаючи на активне будівництво насіннєвих заводів в Україні в останні роки, це проект вітчизняної насіннєвої компанії.

«Сортове насіння – це наукомісткий продукт і вартість інтелектуальної частини в повній вартості знаходиться на рівні 80%. Отримані дивіденди іноземні компанії реінвестують в розвиток наукових досліджень в інших країнах. Ми ж інвестуємо всю дельту в національну економіку », – зазначив голова правління МАІС Віктор Борисов.

Інвестиції в будівництво склали більше 100 000 000 гривень, в тому числі третина суми надана німецьким банком BHF під гарантії ЄБРР.

Компания МАИС открыла новый завод семян

– Я бачу велике бажання і прагнення Компанії Маїс йти до успіху у всьому – в науці, технологіях, маркетингу. Ви зробили велику роботу, але головні досягнення ще попереду, – сказав представник Європейського банку реконструкції і розвитку, доктор Євгеніо Сіббоні, звертаючись до глави компанії і побажав успіхів на цьому шляху.

Проектна потужність заводу складає від 500 000 до 1 млн. Посівних одиниць в залежності від режиму роботи підприємства, що відповідає 10-20% від потреби ринку України.
Завод побудований за проектом датської компанії Westrup. Також на заводі використовуються машини для обробки насіння німецької компанії Willy Niklas, система фасування і упаковки продукції італійської компанії MF Tecno s.r.l.

Слід зазначити, що в проекті закладено гнучка технологічна система. Завод може працювати в стандартному повному технологічному циклі, а також може виконувати три різні технологічні операції одночасно з трьома гібридами.

«Щороку ми прагнемо вдосконалювати технологічний процес підготовки насіння до сівби, для чого оновлюємо і модернізуємо обладнання. В цьому році побудували і вводимо в експлуатацію сучасний насіннєвий завод з новітнім європейським обладнанням », – говорить комерційний директор компанії« Маїс »Микола Мельник.

У планах МАІС будівництво ще двох насінних заводів в різних регіонах України.

В даний час Компанія продає насіння на ринки сусідніх країн Східної Європи і має намір розвивати експортні програми.
Пріоритетним завданням для компанії «Маїс» є цілеспрямоване освоєння нових перспективних ринків насіння для просування конкурентних селекційних розробок. Цьому покликані сприяти нові насіннєві заводи як інтегрована складова стратегічних планів розвитку Компанії «Маїс».

Фотозвіт з події дивіться за посиланням: фотозвіт.

Телепередача, присвячена відкриттю: Аграрна Дніпропетровщина