Головна » Новини МАЇС » Про співпрацю Компанії «Маїс» з ЄБРР

Про співпрацю Компанії «Маїс» з ЄБРР

Дніпропетровська Компанія «Маїс», що займається селекцією та виробництвом насіння гібридів кукурудзи, продовжує розвивати відносини з європейськими партнерами. В кінці червня Компанію з робочим візитом відвідали представники Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) д-р Вітторіо Матуцці і д-р Євгеніо Сібоні.

О сотрудничестве Компании «МАИС» с ЕБРР

Співпраця між ЄБРР, який є ключовим міжнародним інвестором в постсоціалістичних країнах, і української насіннєвою компанією почалося з весни 2013 року. Воно передбачає реформування компанії в формат бізнесу міжнародних підприємств. Зокрема, за участю ЄБРР проходять структуризація Компанії «Маїс», впровадження сучасної системи управління виробництвом, оновлення маркетингової політики, автоматизація обліку і звітності на підприємстві.

Ці зміни реалізуються в рамках Програми розвитку підприємств (EGP) і Програми ділових консультаційних послуг (BAS) ЄБРР.

«Співпраця з ЄБРР підвищує довіру до Компанії з боку агровиробників і фінан-вих інститутів, а також дозволило під гарантії ЄБРР отримати фінансування європейських банків на будівництво нашого нового насіннєвого заводу за проектом датської компанії Westrup. При цьому МАІС вважає своїм головним завданням – забезпечити клієнтів конкурентним продуктом – насінням гібридів кукурудзи високого рівня », – говорить керівник компанії Віктор Борисов.

В ході візиту представники ЄБРР обговорили з керівництвом підприємства підсумки першого року співробітництва, відвідали виробничі потужності Компанії «Маїс» в Дніпропетровській області, а також селекційний розплідник, демонстраційні та ділянки гібридизації кукурудзи, оцінили високий рівень агрокультури Компанії.

Консультант Компанії «Маїс» доктор Євгеніо Сібоні оцінює зміни в Компанії як якісні і рекомендує посилити динаміку перетворень. У самій Компанії також бачать необхідність прискорити реформування.

«Зараз ми фактично знаходимося на стадії перекладу нашого фінансового обліку на іжнародний рівень. Для нас це важлива, хоча і непросте завдання, тому що наше підприємство – нестандартне. Ми об’єднуємо в рамках Компанії як мінімум три напрямки діяльності: науку, виробництво і дистрибуцію насіння. Стандартні програми обліку, розроблені для окремих напрямків агровиробництва і переробки, нам необхідно адаптувати і об’єднати в єдине ціле. І ми вже робимо це, розуміючи, що таким чином ще в одному аспекті наша Компанія стає ближче до європейських стандартів ведення бізнесу », – говорить комерційний директор маїсу Микола Мельник.

До кінця року планується ще кілька візитів представників ЄБРР в Компанію «Маїс». Один з них запланований під час проведення традиційного серпневого семінару Компанії та відкриття нового насіннєвого заводу.