Головна » Новини МАЇС » Нові гібриди кукурудзи представила Компанія Маїс на галузевих виставках

Нові гібриди кукурудзи представила Компанія Маїс на галузевих виставках

Завершився зимовий виставковий сезон, під час якого Компанія Маїс взяла участь в трьох галузевих виставках. В ході проведення Агротехсервіс-2018 (Запоріжжя), Зернові технології-2018 (Київ), Агропром-2018 (Дніпро) Компанія Маїс представила свої нові гібриди кукурудзи.

Нові гібриди кукурудзи представила Компанія Маїс на галузевих виставках

– Гібриди кукурудзи ДМС Тренд, ДМС Лорд, ДМС Гранд і Мрія МС були внесені до Реєстру сортів рослин України в 2017 році, – каже Едуард Федоренко, начальник відділу маркетингу Компанії Маїс. Ми вперше представляли їх на виставках, у нас вже є замовлення на насіння цих гібридів кукурудзи. Стабільною популярністю у наших клієнтів користуються такі гібриди як ДМС Гроно, Візир, ДМС 3111, ДМ Вікторія, Вілія.

Напевно найбільшою сільськогосподарської виставкою в Україні є “Зернові технології”. Слід зазначити, що в цьому році великою кількістю і активністю учасників відзначилася виставка в м Дніпро. Напередодні посівної кампанії навіть негода і снігові замети не стали на шляху бажанням аграріїв познайомитися з новими пропозиціями на ринке.Следующім великим заходом, де братиме участь Компанія Маїс, будуть Міжнародні дні поля в Україні. Вони пройдуть в червні в смт. Дослідне, Васильківського району Київської області.