Головна » Новини МАЇС » Обережно підробка! Контрафактні насіння кукурудзи або як отримати справжнє

Обережно підробка! Контрафактні насіння кукурудзи або як отримати справжнє

Обережно підробка! Контрафактні насіння кукурудзи або як отримати справжнє
Контрафактне насіння

«Тільки осінь покаже, що весною купував», – розповідає свою історію Володимир з Черкаської області. У минулому році фермер придбав насіння кукурудзи. Коли побачив у рослин волоті різного кольору, занепокоївся – а що ж було в мішку – гібридне насіння або звичайна товарна кукурудза? Побоювання підтвердилися – були висіяні підроблені насіння і очікуваного врожаю з того поля фермер не отримав.

Історія Володимира щорічно повторюється в різних господарствах по всій Україні. Адже оригінальне насіння все важче відрізнити від підробок, а в результаті аграрії замість врожаїв отримують збитки.

У лютому в Кіровоградській області було виявлено контрафактні насіння гібрида Компанії Маїс – Візир. Мало того, що насіння продавалися не в фірмових мішках компанії, так і на етикетці про Компанію Маїс навіть не було згадки.

 

Обережно підробка! Контрафактні насіння кукурудзи або як отримати справжнє
Михаил Апурин

– Насіння гібридів кукурудзи Компанії Маїс робить тільки наше підприємство – НВФГ Компанія Маїс, – говорить Михайло Апурин, старший менеджер по продажах підприємства. Ми нікому не передаємо права на них. Якщо на етикетці про походження насіння вказана інша інформація – це підробка. Не ризикуйте – купуйте насіння у виробника і у офіційних дистрибьюторів, перелік яких приведений на нашому сайті.

Де ж узяти сьогодення?

У Компанії Маїс упевнені – кращий спосіб захистити себе від підробок – купувати насіння у виробника.

У компанії три заводи, проте не кожному клієнтові зручно приїжджати на виробництво. Так купують в основному ті аграрії, які живуть поблизу виробництв. Для інших працюють офіційні дилери, мережа яких постійно розширюється. Також можна замовити насіння через центральний офіс.

“Буквально пару років назад ми розпочали співпрацю з найбільших служб доставок в Україні, – розповідає Михайло Апурин, старший менеджер по продажах Компанії Маїс. – Цей крок помітно розширив географію наших клієнтів. Вже не важливо де ти живеш – в Мукачеві або в Ізмаїлі – замовляєш і отримуєш продукцію прямо із заводу. Для клієнтів працювати з виробником зручно ще і тому, що можна купити будь-яку кількість посівного матеріалу – хочеш палету – посилаємо палету, якщо потрібний тільки один мішок – жодних проблем”.

Головна перешкода дистанційної купівлі – страх бути обдуреним. Адже люди ризикують, уперше погоджуючись на замовлення товару по телефону. Тому в Компанії Маїс радять купувати посівний матеріал тільки у тих виробників, які вже давно на ринку і для яких імідж бренду важливіший за миттєві прибутки.

“Замовити насіння кукурудзи Маїс можна на сайті https://mais-seeds.com, – говорить Михайло Апурин. – Також у нас є Контакт-центр, в якому по безкоштовному номеру телефону 0-800-30-22-15 можна зробити замовлення. Дзвінки на цей номер безкоштовні з усіх мобільних операторів. Ми організували роботу таким чином, що кожного клієнта супроводжує свій менеджер – від першої розмови до відправки насіння службою доставки”.

Обережно підробка! Контрафактні насіння кукурудзи або як отримати справжнє
Перевірити справжність насіння кукурудзи можна по телефону 0 800 30 22 15

Щоб убезпечити себе від підробок, підприємство використовує особливі відмітки на мішку. У цьому сезоні на внутрішній стороні мішка надрукований логотип Маїса, завдяки якому можна дізнатися – справжні насіння або підробка. Хоча при сучасному рівні розвитку поліграфічних технологій практично будь-яку упаковку можна підробити. Тому, якщо є сумніви в автентичності насіння гібридів кукурудзи Компанії Маїс, телефонуйте в Контакт-центр «strong> 0 800 30 22 15 </ strong>, де перевірять легальність посівного матеріалу.

Вибирайте сьогодення!