Головна » Новости МАИС » Вітаємо з Новим, 2021 роком!

Вітаємо з Новим, 2021 роком!

Вітаємо з Новим, 2021 роком!Друзі!
Ось і минає 2020 рік.
Він був незвичайним – щедрим на виклики і нестандартні ситуації. А для аграріїв він, мабуть, був ще цікавішим.
Коли всі рахували випадки коронавірусу, фермери, як завжди, слідкували за погодою і рахували дні без дощу. А їх цього року було так багато!
2020-й запам’ятають всі, бо він справді був складним. Він закрив кордони і обмежив спілкування. Але ми шукали і знаходили можливості у нових формах комунікації. Запустили нові формати дня поля, відео-трансляції та індивідуальні візити.
Бессарабія і Галичина, Херсонщина та Чернігівщина, Кіровоградщина, Київщина, Полтавщина, Закарпаття – цього року ми справді багато їздили Україною і знайомились ближче з вами і вашими господарствами. Ми знаємо проблеми, з якими ви стикалися, бо ми такі ж самі. І хоч ми зазвичай говорили про складні речі, такі зустрічі завжди надихають на нові кроки. Як результат – у рік, який обмежив спілкування, нам вдалося розширити коло партнерів Компанії Маїс. Дякуємо вам за це!
Озираючись, хочу зазначити, що головною подією 2020 року для всієї насіннєвої галузі України безумовно стала можливість експорту українського насіння до Європейського Союзу.
Компанія Маїс – єдина українська селекційна компанія, яка вже має свої зареєстровані гібриди кукурудзи у ЄС і ми віримо, що розпочнемо експорт нашого насіння вже у січні 2021 року.
У 2020 році Компанія Маїс підтвердила свій статус найбільшого приватного центру селекції кукурудзи в Україні – ми вивели на ринок 8 нових гібридів кукурудзи.
Складний рік надав додаткові можливості для нашої селекційної програми. Завдяки мережі випробувань ми виділили ті гібриди, які стали найбільш адаптованими до стресових умов року по всій Україні.
Отже, не таким вже і страшним він був, цей 2020-й.
Напевно кожен із нас із оптимізмом чекає наступного року.
Від імені всього колективу Компанії Маїс я бажаю, щоб в кожному домі був мир і спокій, а у ваших родинах панували злагода, добробут та любов!
З Новим Роком, друзі!
Генеральний директор Компанії Маїс,
Микола Федько