Головна » Новини МАЇС » Двадцять перший гібрид кукурудзи Компанії Маїс в Республіці Білорусь

Двадцять перший гібрид кукурудзи Компанії Маїс в Республіці Білорусь

Новий гібрид кукурудзи селекції Компанії Маїс внесений до Державного Реєстру Республіки Білорусь. Гібрид ДМС Супер став 21-м гібридом української селекційної компанії, який офіційно дозволений для вирощування на території Білорусі. За інформацією офіційного сайту Державної інспекції з випробування та охорони сортів рослин Республіки Білорусь (sorttest.by) оновлений Реєстру сортів рослин діє з 1 січня 2018 г. Тому вже цієї весни білоруські аграрії зможуть посіяти новий гібрид на своїх полях.

Двадцять перший гібрид кукурудзи Компанії Маїс в Республіці Білорусь

Зараз в Білорусі площа вирощування кукурудзи становить близько 1 млн га. У тому числі і такі гібриди Компанії Джекпот МС, Євро 301 МВ, Квітневий 187 МВ, Ізяслав 220 МВ, Бестселер 287 СВ.

– Перші гібриди Компанії Маїс були зареєстровані в Білорусі ще в 2006 році, – уточнює Едуард Федоренко, начальник відділу маркетингу Компанії Маїс, – і ми регулярно доповнюємо цю лінійку своїми актуальними селекційними продуктами. Так, ДМС Супер (ФАО 220) – новий холодостійкий гібрид інтенсивного типу використання з швидким висиханням зерна. По ньому у нас дуже хороші результати в Україні і я впевнений, що і в Білорусі цей гібрид стане популярним, – каже Едуард Федоренко.