Головна » Новини МАЇС » Кукурудза «Маїса» зацвіла на Водохреще!

Кукурудза «Маїса» зацвіла на Водохреще!

Як і передбачалося нашими селекціонерами, період цвітіння гібридів кукурудзи Компанії Маїс в зимовому розпліднику (Чилі) в цьому році припав на свято Водохреща.

Гібриди кукурудзи в Чілі

– Ми висіяли насіння 9 листопада і зараз рослини вже зацвіли – повідомляє з Чилі Іван Галечко, селекціонер Компанії Маїс. Зараз ми виконуємо селекційну програму, проводимо схрещування, оцінюємо експериментальні лінії і гібриди. У нашому зимовому розпліднику, ми щорічно проводимо грунтовій сортовий контроль тих сортів, які були вирощені в Україні в поточному році.

У зимовому розпліднику перевіряються сортові якості, ступінь гибридности, ступінь фертильності, а також оцінюються ще 12 господарсько-цінних показників.

У 2017 році в Чилі Компанія Маїс проводить тестування 449 партій насіння. Серед них є і новинки: ДМС Тренд, ДМС Лорд, ДМС Супер, ДМС Гроно, ДМ Вікторія, ДМ Бенефіс.

Індія

Друга група селекціонерів нашої компанії зараз працює в зимовому розпліднику в Індії (м Хайдарабад). Вони також створюють і оцінюють нові лінії і гібриди. Цікаво, що в цій місцевості кукурудза зацвіте тільки через тиждень.

Робота над новими сортами триває постійно і не переривається навіть взимку. Завдяки наявності двох зимових розплідників в різних кліматичних зонах ми можемо більш точно провести оцінки вихідного матеріалу і вдвічі прискорюємо селекційний процес – підкреслює Іван Галечко.

Перевірка посівних і сортових якостей насіння 2 рази в рік гарантує нашому покупцеві найвищу якість продукції. Всі партії насіння, які у нас продаються в цьому році, вже пройшли контроль якості.

Гарантія якості нашого насіння