Головна » Новини МАЇС » Гібриди кукурудзи Компанії МАЇС в Європі

Гібриди кукурудзи Компанії МАЇС в Європі

Компанія МАЇС представила польським фермерам свої гібриди кукурудзи.

Гібриди кукурудзи Компанії МАЇС в Європі

Ось вже 20 років підряд недалеко від Варшави щорічно проходять Дні кукурудзи. Цей великий захід, на якому європейські виробники представляють аграріям свою продукцію і технологічні рішення – сільськогосподарські машини, хімію, насіння. Головний же акцент свята – на кукурудзі. Найбільші європейські компанії презентують днями кукурудзи свої гібриди в польових умовах. Цього року Компанія МАЇС (Дніпро) також представила тут 4 власні гібриди кукурудзи.

Гібриди кукурудзи Компанії МАЇС в Європі

Це перша презентація бренду MAIS для широкої громадськості європейських фермерів. Хоча присутність Компанії МАЇС в Європі вже має свою історію – селекційне підприємство з Дніпропетровщини активно співпрацює з науково-дослідними установами і приватними насінними компаніями Європи, є членом Міжнародної асоціації по тестуванню насіння (ISTA) і бере участь в з’їздах Європейської насінної асоціації (ESA).

Кліматичні умови ЄС розрізняються, але, маючи потужний власний генетичний банк, Компанія МАЇС може досліджувати які саме компоненти краще працюють в певних регіонах. Зараз гібриди кукурудзи Компанії МАЇС випробовуються в Австрії, Німеччині, Франції, Румунії, Угорщині, Словаччині, Польщі.

Свій перший гібрид кукурудзи Компанія Маїс зареєструвала в Європейському Союзі ще в 2014 році. Зараз їх вже 15. У тому числі 4 нові гібриди, які зареєстровані в 2018 році : DMS 2677, DMS 2877, DMS 3477 і DMS 3709.

mais polska

Реєстрація гібридів Компанії МАЇС в Реєстрі Європейського Союзу показує, що продукти маїсу конкурентні і в Україні, і в країнах Європейського Союзу.

Тому, де б ви не жили – сійте Добро з Маїс Дніпро!