Головна » Новини МАЇС » Компанія Маїс взяла участь у виставці «Міжнародні дні поля в Україні»

Компанія Маїс взяла участь у виставці «Міжнародні дні поля в Україні»

Компанія Маїс взяла участь у виставці «Міжнародні дні поля в Україні»З 21 по 23 червня в смт Дослідне Київської області пройшла спеціалізована аграрна виставка “Міжнародні дні поля в Україні”. Це перша виставка в нашій країні, яка пройшла по популярному в Європі формату Німецького аграрного суспільства (DLG). Особливістю Днів поля DLG є те, що на одній території концентрується велика кількість виробників сільгосптехніки, засобів захисту і живлення рослин, насіннєвих компаній. Свою продукцію вони представляють безпосередньо в дії – техніка працює в полі, рослини ростуть тут же на демонстраційних ділянках, а ефектівность хімічних препаратів також показана на дослідах.

Вперше ми відвідали Дні поля DLG в Німеччині в минулому році і були вражені масштабом і форматом цього заходу. Тому, коли нам як партнерам Німецького аграрно-демонстраційного центру запропонували взяти участь в Днях поля за форматом DLG, але вже в Україні, ми відразу погодилися, – каже Микола Мельник, комерційний директор Компанії Маїс. Це той формат, який є і Європі і добре, що тепер він поширюється і на Україну.

• Якщо під час інших виставок ми представляємо наші насіння гібридів кукурудзи, то на днях поля у нас є можливість продемонструвати гібриди в польових умовах. Цей захід допомагає відвідувачам отримати найновішу інформацію про продукт і підібрати оптимальний насіннєвий матеріал, – зазначає Віктор Борисов, Голова Компанії Маїс.

Те, що в Україні з’являються такі проекти, свідчить про зростаючі перспективи українського сільського господарства. Аграрії шукають для свого бізнесу кращих, більш ефективних рішень. Відповідаючи на потреби ринку, Компанія Маїс регулярно оновлює свою комерційну пропозицію, додаючи до нього нові розробки. На Днях поля Компанія вперше представила такі нові гібриди кукурудзи, як ДМС Лорд, ДМС Тренд і ДМС Бенефіс.

Восени ми починаємо новий маркетинговий сезон, який стане для нашої Компанії вже 25-м, – говорить Гліб Коваленко, директор з продажу Компанії Маїс. З цієї нагоди ми розробили спеціальну пропозицію для наших клієнтів. Саме на Міжнародних днях поля ми презентували нову лінійку з 16 гібридів кукурудзи.

Хочу звернути увагу на один з них – ДМС Тренд. У нього дуже конкурентні генетичні особливості. Це той гібрид, який показує результати з випробувань на рівні або вище кращих гібридів всесвітньовідомих брендів. Насіння цього гібрида вирощуються на зрошенні, виключно на фертильной основі, з використанням прийомів синхронізації процесу запилення генетично віддалених батьківських компонентів з різним періодом вегетації.

Всі підготовлені для реалізації партії насіння гібрида ДМС Тренд матимуть комбіновану фунгіцидну і інсектицидні захист. Також ми додаємо до насіння мікроелементи. Тобто у рослини є всі умови, щоб найкращим чином розкрити свій генетичний потенціал. Це буде ексклюзивна пропозиція на нашому ринку. Ми впевнені в його успіху і в перший рік продажів насіння будуть доступні за ціною на 25-30% менше ціни іноземних конкурентів..

Співорганізатором Міжнародних днів поля є Німецько-український аграрний демонстраційний і навчальний центр (НУАДОЦ), партнером якого є Компанія Маїс. Восени НУАДОЦ організовує ще один день поля, де також будуть представлені нові гібриди кукурудзи Компанії Маїс.

Щоб отримати від нас запрошення на цей захід, достатньо зателефонувати за безкоштовним телефоном 0 800 30 22 15.