Головна » Новини МАЇС » Компанія Маїс взяла участь в з’їзді Американської асоціації виробників насіння

Компанія Маїс взяла участь в з’їзді Американської асоціації виробників насіння

У Чикаго відбувся щорічний з’їзд Американської Асоціації виробників насіння (ASTA). Учасники говорили про нові технології в селекції і виробництві насіння, застосуванні беспилотников на полях і, звичайно ж, про кукурудзу. Американські експерти упевнені – світове споживання кукурудзи буде рости і далі. Головним чином це відбуватиметься за рахунок значного зростання кормового напряму використання кукурудзи в Китаї, Бразилії, Аргентині, Єгипті, Ірані і країнах Європейського Союзу.

– Задовольнити зростаючий попит на кукурудзу будуть намагатися і українські аграрії, збільшуючи посівні площі під цією культурою в 2018 році – припускає Микола Федько, генеральний директор Компанії Маїс.

Компанія Маїс є асоційованим членом ASTA. Цього року Маїс вже 19 раз поспіль бере участь в з’їзді Асоціації. На даний момент членами АSТА є понад 700 компаній, які займаються селекцією, виробництвом і реалізацією насіння в Америці і в усьому світі.

– Кожен з’їзд АSТА – це нові можливості для нашого підприємства – зазначає Віктор Борисов – голова Компанії Маїс. В цьому році ми провели успішні переговори щодо подальшого застосування біотехнологічних методів у селекції кукурудзи і в захисті авторських прав на наші гібриди. Ми створюємо відмінні гібриди кукурудзи і повинні бути впевнені в тому, що наше авторське право захищене. Тому співпрацюємо з лабораторією мережі BioDiagnostics зі створення каталогу самозапильних ліній кукурудзи Компанії Маїс. Для цього буде використана інноваційна технологія молекулярних маркерів однонуклеотидний поліморфізму (Single Nucleotide Polymorphism, SNP).

Компанія Маїс взяла участь в з'їзді Американської асоціації виробників насіння

За словами Віктора Борисова, результати випробувань гібридів кукурудзи Компанії Маїс, які проходять в Америці, дозволяють підприємству з упевненістю дивитися на розвиток співпраці з селекційними компаніями США.

– Наприклад, з компанією Brown Seeds ми працюємо над ліцензуванням і створенням спільних гібридів, у тому числі з підвищеним вмістом олії і білку. Цього року нові гібриди Компанії Маїс : ДМС Тренд, ДМС Орфей і ДМС Оріон увійшли до десятки кращих за результатами випробувань на полігонах наших партнерів по АСТА в Америці. До речі, насіння гібриду ДМС Тренд вже доступні для замовлення в Україні і ми упевнені, що на українських полях цей гібрид покаже себе ще краще – говорить Віктор Борисов.

ДОВІДКА. Американська Асоціація Виробників і Продавців Семена (ASTA) заснована в 1883 г. і є однією із старих торгових організацій Сполучених Штатів. У АSТA входить більше 700 компаній, пов’язаних з виробництвом і продажем насіння, селекцією і суміжними галузями Північної Америки. Як уповноважена сторона у виробництві генетичної плазми, ASTA відстоює питання науки і політики, пов’язані з розвитком галузі, маркетингом і просуванням насіння, суміжних продуктів і послуг по всьому світу.

ASTA об’єднує компанії, пов’язані з селекційною науковою діяльністю, виробництвом насіння, їх просуванням і продажами як в Північній Америці, так і за її межами