Головна » Новини МАЇС » Кукурудза «Маїса» зацвіте на Водохреще!

Кукурудза «Маїса» зацвіте на Водохреще!

Період цвітіння гібридів кукурудзи Компанії Маїс у зимовому розпліднику (Чилі) цього року припаде на свято Хрещення.

– Ми висіяли насіння 9 листопада і зараз рослини перебувають вже у фазі 9-11 листків – говорить Іван Галечко, селекціонер Компанії Маїс. У нашому зимовому розпліднику, який знаходиться в Чилі, ми щорічно проводимо грунтовий сортовий контроль тих гібридів кукурудзи, які були вирощені в Україні в поточному році.

насіння маїс
Гібриди кукурудзи Компанії Маїс в Чілі

У зимовому розпліднику перевіряються сортові якості гібридів, міра гібридності, міра фертильності, а також оцінюються ще 12 показників.

– Це важливо, тому що до початку нової посівної кампанії у нас вже є результати по кожній партії насіння, яке готується до продажу, – відмічає Микола Федько, генеральний директор Компанії Маїс. Тому клієнти можуть бути упевнені в показниках якості нашого насіння.

Кукурудза «Маїса» зацвіте на Водохреще!
Зліва на право: Н. Федько, генеральний директор Компанії Маїс, І. Галечко, В. Кравченко – селекціонери Компанії Маїс

У 2017 році в Чилі Компанія Маїс робитиме тестування 449 партій насіння гібридів кукурудзи. Серед них є і новинки: ДМС Тренд, ДМС Лорд, ДМС Супер, ДМС Гроно, ДМ Вікторія, ДМ Бенефіс. Окрім роботи в Чилі, селекціонери Компанії Маїс зараз працюють в зимовому розпліднику в Індії – створюють, оцінюють нові лінії кукурудзи і отримують експериментальні гібриди.

– Завдяки зимовим розплідникам ми удвічі прискорюємо селекційний процес – підкреслює Іван Галечко. Робота над новими гібридами триває постійно і не уривається навіть взимку. Це означає, що ми можемо швидше реагувати на запити клієнтів, створюючи той продукт, який їм потрібний.