Насіння гібридів кукурудзи

Замовити насіння гібридів кукурудзи нового врожаю можна на нашому сайті.

Якщо ви вже знаєте, який гібрид хочете замовити, переходьте до інтернет-магазину.

Ціни на насіння кукурудзи представлені у  ПРАЙСІ, який можна завантажити та роздрукувати.

А якщо вам потрібна консультація з підбору гібрида кукурудзи, зателефонуйте нам на безкоштовний номер 0 800 30 22 15, або 067 230 40 98. Також можна просто написати повідомлення у зручний для вас меседжер:

Насіння гібридів кукурудзиНасіння гібридів кукурудзиНасіння гібридів кукурудзи

 

067 230 40 98.

 

Ви можете залишити свій номер телефону і ми перетелефонуємо до вас.

Компанія Маїс пропонує насіння гібридів кукурудзи власної селекції.

На цій сторінці ми представляємо ті продукти, які користується найбільшим попитом серед клієнтів. Також тут є інформація про абсолютно нові гібриди, які ми тільки виводимо на ринок в цьому сезоні. Вартість насіння вказана поруч з назвою гібрида і на сторінці з його характеристиками.

Можливий продаж як оптом так і в роздріб.

✔ Доставка насіння кукурудзи

Насіння гібридів кукурудзиНасіння можна забрати зі складів у Дніпропетровській та Тернопільській областях. Також доставляємо насіння Новою Поштою.

Каталог насіння кукурудзи ми розділили на чотири блоки – за групами стиглості. У дужках біля назви вказано число ФАО. Воно показує на скільки швидко рослина дозріває. Чим менше ФАО, тим коротше термін його дозрівання.

Характеристика нових гібридів кукурудзи Компанії Маїс представлена в електронному каталозі.

✔ Як вибрати гібрид кукурудзи

Для того, щоб вибрати гібрид кукурудзи, в першу чергу потрібно визначитися з рівнем забезпечення поля вологою і теплом – з групою його стиглості,. Полісся (Волинська, Рівненська, Житомирська Чернігівська області, а також північ Київської та Сумської областей) сіють ранньостиглі гібриди (ФАО до 200). Тут весна починається пізніше, а теплих днів менше.

Гібрид кукурудзи для регіонів північного Степу (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Кіровоградська області, а також північ Одеської, Миколаївської, Запорізької областей та південні райони Харківської області) повинен бути стійкий до спеки і посухи.

У південному Степу можна сіяти насіння кукурудзи з пізнім ФАО. Для досягнення найкращих показників необхідно застосовувати полив.

Кращими регіонами в Україні за кліматичними умовами для вирощування кукурудзи є регіони Лісостепу – Полтавська, Черкаська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька, Закарпатська області, а також південь Сумської та Київської областей. Тут, в залежності від цілей, можна успішно вирощувати як середньоранніх, так і середньостиглу групи.

Визначившись з групою стиглості, слід звернути увагу на показники врожайності і вологості зерна обраної групи.

✔ Гарантія якості насіння кукурудзи

Крім групи стиглості в характеристиках наших продуктів вказана важлива інформація по стійкості рослин до хвороб і шкідників, до різних кліматичних особливостей, дана інформація про качанах і зерні. Також ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів. У каталозі ми вказуємо рекомендовану частоту посіву. Для кожного регіону вона буде своя. Ми продаємо насіння посівними одиницями – в одній посівної – 80 тисяч штук. Саме таку кількість потрібно, щоб засіяти 1 гектар поля в кукурудзяному поясі України. Насіння гібридів кукурудзи Компанія Маїс виробляє на власних насіннєвих заводах. Тому ви можете бути впевнені у високій якості нашого продукту і ми це гарантуємо.

✔ Де купити насіння кукурудзи

Підібравши собі гібрид, ви можете купити його насіння в Україні в нашому інтернет-магазині за ціною від виробника, або замовити, зв’язавшись з нашим оператором по безкоштовному телефону 0 (800) 30-22-15.

Вибір гібрида – важливий крок на шляху до отримання хорошого врожаю. Наші консультанти допоможуть вам вирішити це питання.

✔ Як оплатити насіння кукурудзи

Оплатити замовлене насіння можна по рахунку банківським переказом.

Також можна оплачувати у відділенні Нової пошти після отримання насіння. В цьому випадку можлива додаткова комісія за перерахунок коштів службою доставки.

✔ Як отримати насіння кукурудзи

Отримати замовлене насіння можна на одному з трьох насіннєвих заводів Компанії Маїс у м. Новомосковськ, с. Зайцеве Синельниківського району та у м. Борщів Тернопільської області.

Також ми відправляємо насіння Новою Поштою до відділень, або за адресною доставкою.

✔ Урожайність наших гібридів кукурудзи

Урожайніть наших гібридів кукурудзи можно переглянути за цим посиланням
карта врожайності гібридів кукурудзи