Завантажити каталог
Завантажити каталог

Якщо Ви вже визначилися то, замовити насіння гібридів кукурудзи можна, заповнивши цю форму:
  Каталог гібридів кукурудзи

  Новий каталог гібридів кукурудзи у електронному форматі pdf можна завантажити тут:

  краща якість, більший розмір файлу (54 Мб)

  середня якість, менший розмір файлу (11 Мб)

  Ви також можете безкоштовно отримати друковану версію каталогу гібридів кукурудзи 2022.


  Ціни на насіння кукурудзи представлені у  ПРАЙСІ, який можна завантажити та роздрукувати.

  А якщо вам потрібна консультація з підбору гібрида кукурудзи, зателефонуйте нам на безкоштовний номер 0 800 30 22 15, або 067 230 40 98. Також можна просто написати повідомлення у зручний для вас меседжер:

  Насіння гібридів кукурудзиНасіння гібридів кукурудзиНасіння гібридів кукурудзи

   

   

   

  067 230 40 98.

  Ви можете залишити свій номер телефону і ми перетелефонуємо до вас.

  Компанія Маїс пропонує насіння гібридів кукурудзи власної селекції.

  На цій сторінці ми представляємо ті продукти, які користується найбільшим попитом серед клієнтів. Також тут є інформація про абсолютно нові гібриди, які ми тільки виводимо на ринок в цьому сезоні. Вартість насіння вказана поруч з назвою гібрида і на сторінці з його характеристиками.

  Можливий продаж як оптом так і в роздріб.

  ✔ Доставка насіння кукурудзи

  Насіння гібридів кукурудзиНасіння можна забрати зі складів у Дніпропетровській та Тернопільській областях. Також доставляємо насіння Новою Поштою.

  Каталог насіння кукурудзи ми розділили на чотири блоки – за групами стиглості. У дужках біля назви вказано число ФАО. Воно показує на скільки швидко рослина дозріває. Чим менше ФАО, тим коротше термін його дозрівання.

  Характеристика нових гібридів кукурудзи Компанії Маїс представлена в електронному каталозі.

  ✔ Як вибрати гібрид кукурудзи

  Для того, щоб вибрати гібрид кукурудзи, в першу чергу потрібно визначитися з рівнем забезпечення поля вологою і теплом – з групою його стиглості,. Полісся (Волинська, Рівненська, Житомирська Чернігівська області, а також північ Київської та Сумської областей) сіють ранньостиглі гібриди (ФАО до 200). Тут весна починається пізніше, а теплих днів менше.

  Гібрид кукурудзи для регіонів північного Степу (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Кіровоградська області, а також північ Одеської, Миколаївської, Запорізької областей та південні райони Харківської області) повинен бути стійкий до спеки і посухи.

  У південному Степу можна сіяти насіння кукурудзи з пізнім ФАО. Для досягнення найкращих показників необхідно застосовувати полив.

  Кращими регіонами в Україні за кліматичними умовами для вирощування кукурудзи є регіони Лісостепу – Полтавська, Черкаська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька, Закарпатська області, а також південь Сумської та Київської областей. Тут, в залежності від цілей, можна успішно вирощувати як середньоранніх, так і середньостиглу групи.

  Визначившись з групою стиглості, слід звернути увагу на показники врожайності і вологості зерна обраної групи.

  ✔ Гарантія якості насіння кукурудзи

  Крім групи стиглості в характеристиках наших продуктів вказана важлива інформація по стійкості рослин до хвороб і шкідників, до різних кліматичних особливостей, дана інформація про качанах і зерні. Також ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів. У каталозі ми вказуємо рекомендовану частоту посіву. Для кожного регіону вона буде своя. Ми продаємо насіння посівними одиницями – в одній посівної – 80 тисяч штук. Саме таку кількість потрібно, щоб засіяти 1 гектар поля в кукурудзяному поясі України. Насіння гібридів кукурудзи Компанія Маїс виробляє на власних насіннєвих заводах. Тому ви можете бути впевнені у високій якості нашого продукту і ми це гарантуємо.

  ✔ Де купити насіння кукурудзи

  Підібравши собі гібрид, ви можете купити його насіння в Україні в нашому інтернет-магазині за ціною від виробника, або замовити, зв’язавшись з нашим оператором по безкоштовному телефону 0 (800) 30-22-15.

  Вибір гібрида – важливий крок на шляху до отримання хорошого врожаю. Наші консультанти допоможуть вам вирішити це питання.

  ✔ Як оплатити насіння кукурудзи

  Оплатити замовлене насіння можна по рахунку банківським переказом.

  Також можна оплачувати у відділенні Нової пошти після отримання насіння. В цьому випадку можлива додаткова комісія за перерахунок коштів службою доставки.

  ✔ Як отримати насіння кукурудзи

  Отримати замовлене насіння можна на одному з трьох насіннєвих заводів Компанії Маїс у м. Новомосковськ, с. Зайцеве Синельниківського району та у м. Борщів Тернопільської області.

  Також ми відправляємо насіння Новою Поштою до відділень, або за адресною доставкою.

  ✔ Урожайність наших гібридів кукурудзи

  Урожайніть наших гібридів кукурудзи можно переглянути за цим посиланням
  карта врожайності гібридів кукурудзи