Головна » Новини МАЇС » Шлях Козацької кукурудзи до європейського фермера. Компанія Маїс поділилася досвідом

Шлях Козацької кукурудзи до європейського фермера. Компанія Маїс поділилася досвідом

Компанія Маїс взяла участь в загальноукраїнській агровиставці “УКАБ Агротехнології” від UCABevent.
Ми стали насіннєвим партнером заходу і розповіли агаріям про те, як просуваємо насіння гібридів кукурудзи Mais Dnipro на ринках Європейського Союзу.
Пшемислав Савіцкі, представник Маїс у Польщі, зазначив, що поляки знають Маїс під брендом Козацька кукурудза. По-перше, гібриди створюють нащадки козаків на давніх козацьких теренах, а по-друге слово “козацький” у Польщі означає крутий.

– Після 5 років роботи з Маїс у Польщі ми переконані, що продукти Маїс справді круті – говорить пан Пшемислав. Я вважаю, що жодне насіння кукурудзи в ЄС не перевіряють так ретельно, як насіння від української Компанії Маїс. У нас постійно йдуть перевірки – від насіннєвої інспекції, від податкової, від митної служби, від усіх  – бо довіра до товарів з України низька. Але ми завжди гідно проходимо всі перевірки та контролі і таким чином закріплюємо у свідомості поляків нову асоціацію, що українське насіння – це якісне насіння!

– Ми назвали нашу доповідь “Шлях козацької кукурудзи до європейського фермера” – зазначає Руслан Марцин, маркетолог Mais Dnipro – але правда полягає в тому, що Україна – це Європа, а всі наші успіхи у ЄС – це лише інструменти, щоб завоювати серце і розум найголовнішого для нас – українського аграрія. Все, що ми продаємо в ЄС – створено нами в першу чергу для укранців. І те, що ми плануємо експортувати в Європу через пару років – ці гібриди вже доступні для вирощування в Україні.

-Зараз ми робимо акцент на гібридах, які інтенсивно втрачають вологу в умовах західної та північної частини України – говорить Гліб Коваленко, директор з продажів Компанії Маїс. Ми звертаємо увагу аграріїв на такі гібриди як ДМС Юніті (фао 180), ДМС Гільдія (фао 220), ДМ Ліберті (фао 220), ДМС Кортес (фао 230), ДМС Домен (фао 260), ДМС Талер (фао 290). Ці гібриди можна побачити на полях практично в усіх регіонах України.

Карта з gps координатами полів Маїс розміщена на сайті, а за запитом компанія влаштовує індивідуальні презентації гібридів на тих полях, які цікаві аграріям. Телефонуйте 067-230-40-98, 0-800 -30-22-15 і ми домовимся про зустріч.