Головна » Новини МАЇС » Компанія «Маїс» запрошує на виставку «Зернові технології»

Компанія «Маїс» запрошує на виставку «Зернові технології»

Шановні колеги-аграрії!

Зовсім небагато часу залишилося до відкриття одного з найбільш масштабних аграрних заходів України – виставки «Зернові технології 2017».

Компанія «Маїс», як постійний учасник “Зернових технологій”, із задоволенням запрошує Вас відвідати свою експозицію (павільйон 1, місце В-231) і ознайомитися з пропозиціями нашої компанії в новому сезоні.

Традиційно Ви зможете отримати інформацію щодо діяльності та продукції Компанії “Маїс” безпосередньо від наших представників, проконсультуватися щодо оптимального підбору гібридів кукурудзи для свого регіону. Крім того, ми підготували сюрпризи, які, впевнені, Вас приємно здивують. Ми представимо нові гібриди, збільшену упаковку посівної одиниці і нові умови партнерства в розвитку демо-полігонів.

Ми послідовні у своєму прагненні збільшувати прибуток своїх клієнтів і в цей раз робимо ексклюзивна пропозиція. Кожен, хто купить наші насіння під час виставки (15-17 лютого), отримає знижку 30% на посівний матеріал. Ця пропозиція, яким слід обов’язково скористатися і яке буде доступно тільки відвідувачам виставки.

Подробиці за телефоном 0 800 30 22 15 (безкоштовно з мобільного).

До зустрічі у Києві!

Компанія «Маїс» запрошує на виставку «Зернові технології»