Головна » Новини МАЇС » Новий формат: семінар-квест Компанії “Маїс”

Новий формат: семінар-квест Компанії “Маїс”

Новим цікавим форматом проведення семінарів увійде в історію Компанії «Маїс» ювілейний 25-й рік роботи на насіннєвому ринку України і 20-й рік проведення науково-практичних заходів для фахівців аграрної сфери.

Компанія «Маїс» провела своєрідний конкурс, переможці якого отримали корисні подарунки – планшети. Суть нового формату спілкування з аграріями – квест, протягом якого необхідно об’єднати накопичений досвід, логіку, швидкість мислення, інтуїтивне прийняття рішень.

Учасники отримали три завдання. По-перше, необхідно було визначити гібрид з максимальною врожайністю в перерахунку на 14% вологості. По-друге, необхідно вибрати найбільш «сухий» гібрид, тобто продукт з низьким показником вологості, вказавши при цьому рівень вологості. Третє завдання – розрахувати господарську цінність гібрида: співвідношення врожайності до вологості.

Аграрії підтримали ідею і активно включилися в гру «Вгадай врожайність»

Переможцями стали фермери Андрій Грязнов (Донецька область), Ігор Зліднёв (Дніпропетровська область), Сергій Плахтій (Дніпропетровська область).

“Врожайність вгадав центнер в центнер. Допомогли практика і досвід. Як-не-як, 30 років в сільському господарстві”, – говорить фермер Сергій Плахтій.

Під час заходу представники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств південних областей України мали можливість паралельно з отриманням інформації про гібриди побачити безпосередньо збирання кукурудзи, а також візуально визначити врожайність з одного гектара і вологість кукурудзи фактичну і в перерахунку на сухе зерно.

«Це наш перший досвід, коли разом з інформацією про наших продуктах, ми показуємо прибирання комбайном. І тут, в поле, все можуть визначити врожайність кукурудзи в перерахунку на сухе зерно», – говорить голова правління компанії« Маїс »Віктор Борисов.

Маїс продемонстрував збір 20 гібридів з більш 70 зареєстрованих для ринку України. Кожен гібрид був вирощений на двох паралельних ділянках: в умовах природного зволоження на суші і в умовах додаткового крапельного поливу.

Жорсткі кліматичні умови в південно-східного Степу України дозволяють проводити важливі тести по посухостійкості, а полив дозволяє визначити генетичний потенціал врожайності гібридів.

Компанія «Маїс» задоволена результатами семінару і планує використовувати такий формат діалогу з аграріями в інших областях України в майбутньому.